MedyaMan; temelleri 2013 yılında atılan bir girişim ve dijital çözüm ortağıdır. Temeli fotoğrafçılık ve grafik tasarımla başlayan ve web tasarım ile gelişip sektör ve hizmet hayatı her geçen dijital medya ile birlikte gelişerek bugünlere ulaşan MedyaMan, İzmir merkezli bir dijital ajans olup sadece İzmir‘de değil başta İstanbul, Ankara, Gaziantep, Manisa, Adana, Bursa ve Kocaeli olmak üzere Türkiye’nin hemen her noktasına şu konularda hizmet sağlamaktadır:

2013 yılına kadar fotoğrafçılık ve grafik tasarım sektöründe yer alan MedyaMan, gelişen ve büyüyen dijital mecranın ilerideki değerini ve önemini kavrayarak web tasarım sektörüne giriş yapmıştır.

Web tasarım hizmetleriyle kurumsal, e-ticaret, kişisel, özel proje birçok web tasarım ve yazılım hizmeti sunan MedyaMan, büyük bir başarı sağlayarak müşteri portföyünü genişletmiştir. Ciddi bir müşteri portföyüne ulaştıktan sonra web sitesinin artık kendi başına yetersiz kalacağını fark ederek SEO alanında uzmanlaşmaya başlamıştır.

SEO alanında tam uzmanlaşmanın ardından verdiği SEO hizmetleriyle çalıştığı markalara ve kurumlara değer katmayı başaran MedyaManSEO alanının sıkı bir takipçisi olarak her gelişmeyi ve her yeniliği yakından takip ederek ilk değerlendiren ve kavrayanlardan biri olmuştur. MedyaManSEO‘nun dijital mecranın bir vazgeçilmezi olduğu kavradıktan sonra SEM alanında da uzmanlaşmaya başlamıştır.

SEM çalışmalarıyla eski adıyla Google AdWords yeni adıyla Google Ads alanında uzmanlaşarak müşteri portföyü edinen ve başarılı bir hizmet çizgisi yakalayan MedyaMan, aynı anda Google Adsense alanını da es geçmeyerek bu alanda da uzmanlaşıp profesyonel hizmet sağlamaya başlamıştır. SEM ile birlikte dijital pazarlamanın önemini ve markalara kattığı değeri göz önünde bulunduran MedyaMan, dijital pazarlamanın mobil, e-mail, internet gibi hemen her kolunda reklam ve pazarlama faaliyetleri sürdürmeye devam etmiştir.

Dijital Reklam ve Pazarlama‘nın içerisinde sosyal medyanın öneminin durmak bilmeyen bir ivmede büyümesi ve gelişmesi MedyaMan‘in uzmanlıklarına bir yenisini daha eklemiştir. Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, LinkedIn vb. birçok sosyal medya platformunu hemen deneyimleyerek reklam ve pazarlama çalışmalarına katacağı değeri ölçen MedyaMan, sosyal medya reklam ve pazarlama alanında da müşterilerine bir değer katmayı sağlamıştır.

Geleneksel pazarlama faaliyetlerini de es geçmeyerek bu noktada da birçok televizyon, radyo, basılı yayın, outdoor ve matbu işlerde de hizmetler sağlayan MedyaMan, dijital pazarlamada olduğu gibi geleneksel pazarlamada da birçok çözüm sunarak müşterilerinin yanında olmaya devam etmiştir. Ayrıca hem geleneksel pazarlamada hem de dijital pazarlamada içerik üretimi ve içerik pazarlama hizmetleriyle de markalara yazılı ve görsel ihtiyaç duyulan tüm içerikleri en doğru şekilde üretip en doğru şekilde reklam ve pazarlama hizmeti vermiştir.

İnsanların dijital hayata hızla geçiş yapmaları, nerede olurlarsa olsunlar tüm alışverişlerini dijitalde çözmek istemeleri ve bunu artık önemli bir hizmet olarak görmeleri sonucu E-Ticaret hizmetinin geleceğin hizmeti olduğunu ve her firmanın artık zamanla buna geçmek zorunda kalacağı bilinciyle MedyaMan, E-Ticaret hizmetleriyle birçok müşterisini dijital ortama taşımayı başarmıştır. Kusursuz bir E-Ticaret deneyimi için firma ve müşteri odaklı çözümler üretmiş ve her geçen gün E-Ticaret alanında yeni çözümler ve uygulamalar sunmaya devam etmiştir.

Gelişen çözümleri ve sağladığı hizmetlerle asla yetinmeyip daima en iyiyi isteyen ve bu doğrultuda sürekli kendini geliştirmeyi ihmal etmeyen MedyaMan ayrıca marka yönetimi, dış ticaret yönetimi ve kreatif çözümlerle bir markanın ihtiyaç duyabileceği tüm noktalarda devreye girmiş ve %100 çözüm sağlamıştır.

Misyonumuz

Bizimle çalışan ve çalışmak isteyen tüm markalara, sektörde yer aldığımız günden bugüne olduğu gibi gelecekte de en kaliteli hizmeti ve en doğru çözümleri sunmak en önemli misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Vizyonumuz doğrultusunda çözümlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek, gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurmak ve gelişen dünyanın tüm fayda sağlayan noktalarını çözümlerimize kazandırmak temel vizyonumuzdur.

Hedeflerimiz

Sektörün daima en doğru çözümleri sunan markası olmak, müşterilerimize her zaman en ideal çözümleri sunmak ve her koşulda %100 müşteri memnuniyeti sağlamak en önemli hedefimizdir.

MedyaMan Kurumsal Bilgiler

100%

Memnuniyet

Çözümlerimiz aynı zamanda sizin de çözümlerinizdir.

10

Yıllık Tecrübe

Yılların verdiği tecrübeyle hizmetinizdeyiz.

100+

Referans

İşimize de müşterilerimize de sadığız.