MedyaMan E-Ticaret Çözümleri

Dijitalleşen dünya ile birlikte artık tüm alışkanlıklarımız da dijitalleşmeye başladı. Bu alışkanlıkların başında da alışveriş alışkanlıklarınız yer aldığından insanlar artık alışverişlerini internet üzerinden gerçekleştirmek istemeye başladı ve e-ticaret dönemi ortaya çıktı. E-Ticaret çözümlerimizle markanızı, işletmenizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi internete taşımanıza yardım ediyor ve kusursuz bir e-ticaret sistemine sahip olmanızı sağlıyoruz.

E-Ticaret Nedir ve Neden Önemlidir?

E-Ticaret; ürün ve hizmet satışlarının internet üzerinden gerçekleşmesini sağlayan sanal ticaret sistemidir. E-Ticaret sistemleri ile ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi satışı gerçekleşecek şekilde sergileyebilir, fiyatlarınızı düzenleyebilir ve internet üzerinden potansiyel müşterilerin kolayca sipariş verebilmesini sağlayabilirsiniz.

E-Ticaret günden güne önemi artan ve artmaya devam edecek olan bir sistemdir. Çünkü devir dijitalleşirken ve artık insanlar alışverişlerini bir kaç tık ya da dokunuşla internetten yapmak isterken e-ticaret dünyasına giriş yapmamış olmak ciddi bir kayıptır ve her geçen gün kayıp hanesine yazılmaya devam edecektir.

E-Ticaret’in bir diğer önemi ise geleneksel ticaret faaliyetlerinden daha kolay, daha az maliyetli ve daha ulaşılabilir olmasıdır. Geleneksel ticarette bir mağaza satın almak veya kiralamak, mağazayı dekore etmek, ürünleri sergilemek başlı başına bir iş ve maliyetken ayrıca sadece belli saatlerde açılabilir olması, her daim mağazada bulunma zorunluluğu, personel maliyetleri de ayrıca zahmetlidir.

E-Ticaret‘in avantajlarından bazılarını şu şekilde listeleyebiliriz:

• Mağaza ya da dükkan kiralama derdiniz olmaz, internet sitenizin olması yeterlidir,
• Sadece belli saatlerde açık olmanız şart değildir, 7/24 sipariş alabilir ve satış gerçekleştirebilirsiniz,
• Mağaza dekorasyonuna masraf etmenize gerek kalmaz, internet siteniz mağazanız ve vitrininizdir,
• Sipariş üzerine üretim gerçekleştirebilirsiniz, bu sayede her zaman hazırda ürün bulundurmanız gerektirmez,
• Katalog, broşür veya basılı herhangi bir reklam aracına ihtiyacınız kalmaz, dijital pazarlama ile fazlasıyla geri dönüş alırsınız,
• Pos maliyetiniz ortadan kalkar ve sanal pos işlemleri ya da aracı ödeme kurumlarıyla kolayca tahsilat yapabilirsiniz,
• Tıpkı mağazanızı düzenler gibi e-ticaret sitenizi ya da e-ticaret vitrininizi dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz,
• Kampanyalarınızı ve promosyonlarınızı birkaç işlemle tüm müşterilerinize duyurabilirsiniz,
• Sipariş alınırken veya satış gerçekleşirken işlemin başında olmadan ister indirimli ister özel fiyatlar uygulayabilirsiniz…

Saymakla bitmeyecek e-ticaret faydalarından en önemlisi internetteyken her noktadan ve 7/24 ulaşılabilir olmaktır.

E-Ticaret Çözümleri Neleri Kapsar?

E-Ticaret çözümlerimizle sizlere markanızı ve işletmenizi en iyi şekilde yansıtan kusursuz ve profesyonel bir e-ticaret sistemi kuruyoruz. Ürün sergileme, fiyat düzenleme, kampanya oluşturma, özel müşteri grubu oluşturma, stok takibi, sipariş takibi, değişim ve iade süreçleri gibi bir e-ticaret sitesinde olması gereken tüm özellikleri kapsayan e-ticaret sistemlerimiz ile kusursuz bir e-ticaret deneyimi yaşatırsınız.

E-Ticaret çözümlerimizde sağladığımız diğer hizmetlerimiz biri dijital reklam ve pazarlama çalışmaları ile e-ticaret sitenizi öne çıkarmamız ve potansiyel müşteri kitlenizi arttırıp kampanya ve duyurularınızı en etkili şekilde gerçekleştirmemizdir. Bu sayede potansiyel müşterileriniz olan kullanıcılar e-ticaret sitenizi kolayca keşfedebilir ve sipariş verebilirler.

Bir diğer çözümümüz sanal pazaryerlerine kayıtlarınızı gerçekleştirmemiz. Türkiye’nin en çok ziyaret edilen sanal pazaryerleri olan Trendyol, Hepsiburada, N11, Amazon, GittiGidiyor gibi platformlarda mağazanızı açmanızı, ürünlerinizi sergilemenizi, ürünlerinizin öne çıkmasını ve hatasız bir şekilde satış gerçekleştirmenizi sağlayarak satış hacminizi ve bilinirliğinizi arttırıyoruz.

Ayrıca eğer uluslararası e-ticaret alanında yer almak  istiyorsanız ve ürünlerinizi ülkemiz dışında başta Avrupa olmak üzere tüm dünyaya pazarlamak ve tüm dünyaya satış yapmak gibi bir hedefiniz varsa MedyaMan olarak sizler için bunu da en profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. MedyaMan olarak İzmir merkezli olup ayrıca İzmir dışında başta İstanbul, Ankara, Gaziantep, Manisa, Adana, Bursa ve Kocaeli olmak üzere Türkiye‘nin hemen her noktasına e-ticaret kategorisinde SEO ve dijital pazarlama başta olmak üzere dijital çözümler sunmaktayız ve bizi tercih eden müşterilerimiz mevcuttur.

Kusursuz Bir E-Ticaret Sistemi İstiyorsanız Doğru Adrestesiniz!

MedyaMan olarak kurduğumuz e-ticaret sistemleri ile eksiksiz ve kusursuz e-ticaret faaliyetleri gerçekleştirebileceğiniz gibi reklam ve pazarlama faaliyetlerinizi de en etkili şekilde gerçekleştiriyoruz. Tek yapmanız gereken hemen bize ulaşmak ve internetteki mağazanızın hemen açılmasını sağlamak…

Hemen Ulaşın