İnternetin hayatımızda edindiği önem ve dijital yaşamın verdiği rahatlık ile internet siteleri de paralel olarak önem arz etmiştir. Bu nedenle de bireysel ya da kurumsal fark etmeksizin herkes web tasarım çözümleri arayıp web tasarım hizmeti alarak internetteki yerini almak ve web sitesi sahibi olmak istemekte çünkü internette yer almadığınız her dakika bir kayıp anlamına gelmektedir.

Web tasarım hizmeti alarak internette yer almak elbette kaçınılmaz bir istek, ihtiyaç ve arzudur. Ancak web sitesi tasarımından önce esas odaklanılması gereken ana konu web tasarım hizmetinin temel amaca hizmet etmesi ve bu nedenle de alınacak web tasarım hizmetinin profesyonel bir şekilde temel amaca uygun olarak hazırlanması gerekir.

Neden Web Tasarım Hizmeti Almalısınız?

Çok rahatlıkla öngörülebilir bir gerçek var; dünya dijitalleşiyor. Dijitalleşen bir dünyada eğer yerinizi almazsanız geride kalmaya, unutulmaya ve kaybetmeye mahkumsunuz demektir. Bu gerçeğin farkında olan tüm işletmeler dijitalleşme adına en önemli adımı atarak internette yerini edinmektedir.

Geleneksel anlamda nasıl bir şirketin, mağazanın veya kurumun resmi bir adresi varsa ve bu adres vasıtasıyla ulaşılabilirse web sitesine sahip olmak da bunun dijital karşılığıdır. Ayrıca bahsi geçen işletme, mağaza ve kurumun nasıl kendine özel bir tasarımı, rengi ve logosu varsa web tasarım hizmetinin de bu noktada aynı çizgiyi taşıması gerekmektedir.

MedyaMan olarak İzmir merkezli olarak web tasarım çözümleri sunmaktayız ve sadece İzmir değil, başta İstanbul, Ankara, Gaziantep, Manisa, Adana, Bursa ve Kocaeli olmak üzere Türkiye‘nin hemen her noktasına, web tasarım çözümleri sunuyoruz ve markanızı da itibarınızı da zirveye taşıyoruz.

Kurumsal Web Tasarım Çözümleri

Kurumsal web tasarım çözümlerimizle bir kurumsal işletmenin ihtiyaç duyabileceği tüm özelliklere sahip ve tüm istekleri karşılayan bir web tasarım hizmeti vermekteyiz. Tüm web tasarım hizmetlerinde çok dikkatli olunması ve güvenliğin de gizliliğin de en üst seviyede sağlanması gerekirken kurumsal web tasarım hizmetlerinde bu nokta biraz daha hassasiyet taşımaktadır.

Bir web tasarım hizmeti dışarıdan bakıldığında her ne kadar basit görünse de aslında geri planda görünmeyen ancak oldukça önemli hizmetler de barındırmaktadır. Bunlardan birisi de şüphesiz ki e-posta kullanımıdır. Web tasarım hizmetiyle aldığınız e-posta hizmeti eğer sağlıksız ve kurumsal imajınızı destekleyemeyecek kadar sorunluysa hem aldığınız maillerde hem de gönderdiğiniz maillerde ciddi sorunlar yaşarsınız.

Web tasarım ve e-posta ile birlikte verilerinizin korunması, alan adınızın güvenliği, web sitenizin kesintisiz yayın yapabilmesi, uluslararası arası bir marka ya da işletmeyseniz dünyanın her yerinden en hızlı şekilde web sitenizin açılması gibi birçok konu kurumsal web tasarım hizmetlerinde fazlasıyla önemlidir.

MedyaMan Kurumsal Web Tasarım Çözümleri ile gözünüzün asla arkada kalmayacağı bir web tasarım hizmeti alırsınız. Aldığınız web tasarım hizmeti markanızın ve işletmenizin imajına uygun olacağı gibi beraberinde kullanılacak olan e-posta hizmetleri de prestijinize yakışır şekilde olacaktır. Ayrıca web siteniz asla kesintiye uğramaz ve uluslararası bir işletmeyseniz dünyanın her noktasında aynı hızla açılır ve hizmet eder.

E-Ticaret Web Tasarım Çözümleri

E-Ticaret‘in gittikçe popülerleşmesi ve artık tüm işletmelerin ve işletme adaylarının şüphesiz geçmeyi düşünmesiyle e-ticaret web tasarım çözümleri de çok aranılan hizmetlerden biri olmuştur. Daha önce bu arayış sonucu profesyonel olmayan hizmetlerle karşılaşan markalar ve işletmeler e-ticaret web tasarım hizmetinin ne kadar hassas ve önemli olduğunu mutlaka tecrübe etmişlerdir. Eğer ilk defa bu hizmete ihtiyaç duyuyorsanız profesyonel bir hizmet aldığınızdan emin olmalısınız.

E-Ticaret internet siteleri bazı istisnalar dışında diğer internet sitelerine kıyasla güvenliğin, gizliliğin ve ulaşılabilirliğin en önemli olduğu web sitesi türlerindendir. Çünkü web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar üye kaydı yaparak şahsi bilgilerini ve adreslerini paylaşabilecekleri gibi aynı zamanda alışverişlerde kredi kartı bilgilerini de paylaşmak zorunda kalacaklar. Dolayısıyla gizlilik ve güvenliği en iyi şekilde ayarlanmış bir web tasarım çözümü edinmezseniz başınız çok ciddi ağrıyacaktır.

E-Ticaret sitelerindeki bir diğer önemli nokta da ulaşılabilirlik ve yükleme kapasitesidir. İnternet sitesine eklenecek yüzlerce ürün, bu ürünlere ait detaylar, müşterilere ait bilgiler, kayıtlar, mesajlar vb. bir sürü veriyi hem saklayabileceğiniz hem de koruyabileceğiniz bir alan ihtiyacınız mutlaka olacaktır. Bunun yanı sıra normal şartlarda bir web sitesinin zaten 7/24, %100’e yakın oranda kesintisiz açık olması gerekirken e-ticaret sitelerinde bu konu daha da hassastır. Çünkü ulaşılabilir değilseniz hem müşterilerinizi kaybedersiniz hem de satışlarınız oldukça aşağıda kalır.

MedyaMan E-Ticaret Web Tasarım Çözümleri ile sizlere %100 e-ticaret alt yapısına özel hazırlanmış, hiçbir şekilde kapasite sorunu yaşamayacağınız ve yayın kesintisine uğramayacak web tasarım hizmetleri sunmaktayız. Sağladığımız e-ticaret web tasarım hizmetleri ile hem müşterilerinizi hem de satışlarınızı arttırmamak için hiçbir nedeniniz olmaz.

Kişisel Web Tasarım Çözümleri

Web sitesi sahibi olmak ve web tasarım hizmeti almak için bir marka ya da işletme olmak şart değildir. Çünkü freelancer çalışan biri, bir sanatçı, bir fenomen veya bir yazar da web sitesi ihtiyacı hissedebileceği gibi bir konuda web sitesi sahibi olmak isteyen ve sahip olduğu web sitesini belki hobi belki de ileriye yönelik bir hedef doğrultusunda kullanmak isteyenler de olacaktır. Hatta web sitesi mantığında bir özgeçmiş (CV) sahibi olmak isteyen bir beyaz yakalı dahi web tasarım hizmetine ihtiyaç duyabilir.

MedyaMan Kişisel Web Tasarım Çözümleri ile bu isteğinize cevap vermekten mutluluk duyuyoruz. İster şahsi olarak bir özgeçmiş sitesi isteyin, ister bir freelancer olarak çalışmalarınızı ve yeteneklerinizi sergilemek isteyin, ister bir sanatçı veya fenomen olarak sevenlerinize özel bir web siteniz olsun isteyin isterseniz da yazar olarak yazılarınızı takipçilerinize web sitenizde yayınlamak isteyin MedyaMan olarak sizin için en doğru web tasarım çözümünü sunuyoruz.

Özel Web Tasarım Çözümleri

Web tasarım çözümleri elbette kurumsale-ticaret veya bloglardan ibaret değildir. İnternet dünyasına baktığınızda forumlarportallarvideo siteleridosya indirme siteleritopluluk sitelerisosyalleşme sitelerigörüntülü sohbet siteleri gibi yüzlerce web sitesi çeşidi ile karşılaşabilirsiniz. Dolayısıyla siz de bu tür bir web tasarım çözümüne ve hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Bazı zamanlar da kalıpların dışına çıkmak isteyebilirsiniz. İnternette hiçbir yerde göremediğiniz veya bulamadığınız bir web sitesi projeniz olabilir. Hiçbir yerde bulamadığınız bir internet sitesinin hayata geçmesi imkânsız diye bir kural yok. Belki de siz bu fikrinizi bizimle birlikte projelendirerek hayata geçirecek ve bulunduğunuz kategorinin öncüsü olacaksınız.

MedyaMan olarak sizlere özel web tasarım ihtiyaçlarında çözümler üretiyoruz ve tam olarak istediğiniz web tasarım hizmetini eksiksiz ve kusursuz bir şekilde sağlıyoruz. Tek yapmanız gereken bize tam olarak ne istediğinizi söylemek ve ondan sonra arkanıza yaslanarak tam istediğiniz gibi bir web tasarım hizmeti sağlamamızın tadını çıkarmayı beklemek olacaktır.

Web Tasarım; bireysel ya da kurumsal olarak bir kişi ya da kurumu temsil etmesi üzerine hazırlanan web siteleri için yapılan çalışmalardır.

Web tasarım hizmetleri günümüzde oldukça önemli bir yere sahiptir çünkü sahip olunan web sitesinin tasarımı artık temsil ettiği kişinin veya kurumun kurumsal kimliğini yansıtan en önemli araçlardan biridir.

Ayrıca SEO gibi dijital pazarlama çalışmalarında da modern, stabil ve hızlı bir web sitesine sahip olmak son derece önemlidir.

Web Tasarım ve Kodlama; web sitesi kurmak için gerekli tasarım ve kodlama işlemlerini ifade etmek için kullanılan bir terimdir.

Aslında web tasarım için mecburen kodlama gerektiğinden web tasarım ve kodlama yerine yalnızca web tasarım terimini de kullanmak mümkündür. Ancak birçok kişi web tasarımın ayrı web kodlamanın ayrı bir iş ve hizmet olduğunu düşündüğünden dolayı ortaya böyle bir terim çıkmıştır.

Web sitesi tasarımları görsel olarak karşımıza çıksa da tasarım bütünlüğünü ortaya koyan şey kodlamadır. Modern bir web tasarımın güncel bir kodlama dili ile birleştirilmesiyle web sitesi ortaya çıkar.

Web Tasarım Ajansı; alanı yalnızca web tasarım hizmeti vermek olan ve bu konuda yoğunlaşan ajanslara verilen isimdir.

Web tasarım hizmeti almak isteyen kişi ya da kurumlar eğer kendileri yapamıyorlarsa mutlaka bir web tasarım ajansı ile çalışma ihtiyacı duyarlar. Çünkü günümüz koşullarını değerlendirecek olursak artık yalnızca kurumlar değil bireysel olarak insanların tamamı web tasarım ihtiyacı hissedebilmektedir.

İyi bir web tasarım hizmeti için ise profesyonel bir web tasarım ajansı ile çalışmak son derece önemlidir. Çünkü kendini web tasarım ajansı olarak tanıtan ancak profesyonel olmayan bir ajansla çalışmak, ileride ciddi sorunlar doğurabileceği gibi imaj zedelenmesine de sebebiyet verebilmektedir.

Web Tasarım Fiyatları; tasarlanacak olan web sitesinin kapsamına ve türüne göre değişkenlik göstermektedir.

Bilindiği üzere web tasarım hizmeti kendi altında kurumsal, e-ticaret gibi kategorilere ayrıldığı gibi aynı zamanda benzersiz veya özel bir şekilde de istenebiliyor. Ayrıca belli bir kategoride olsa dahi web sitesinin kapsamı, içeriği gibi etmenler de yapılacak çalışmayı belirleyen faktörlerden biridir.

İnternette ücretli ya da ücretsiz web tasarım hizmeti veren araçlar bulmak oldukça kolaydır. Eğer amatör ve tamamen hobi amaçlı bir çalışma düşünülüyorsa bu araçlar gayet kullanılabilir ama işin için profesyonellik girince ne yazık ki bu araçlar yetersiz kalmaktadır.

Bir diğer konu ise bazı ajanslar sabit web tasarım fiyatları ile web tasarım hizmeti verebilmektedir. Bu ajanslarla çalışmanın doğuracağı negatif etki de bu hizmetin standartlaştırılmış birkaç hazır web tasarımı ile verilmesidir. Bu durumda da mevcut hazır tasarımlar amaca hizmet edemeyeceği gibi çok yetersiz de kalabilmektedir.

Web Tasarım Ajansları; kolayca tahmin edilebileceği üzere tamamen web tasarım hizmeti veren ajanslardır.

İşinde profesyonel olan bir web tasarım ajansı ile çalışan bir kişi ya da kurum hayal ettiği ve ihtiyaç duyduğu web sitesine en hızlı şekilde ulaşarak yayın hayatına geçirebilir.

MedyaMan; bir İzmir web tasarım ajansı olarak İzmir web tasarım ajansları arasında yer aldığı gibi aynı zamanda İstanbulAnkaraGaziantepManisaAdanaBursa ve Kocaeli dijital pazarlama ajansları arasında da yer alıp Türkiye’nin her noktasına hizmet verebilmektedir.

Hali hazırda bir web siteniz varsa ve web sitenizi üst sıralara taşımak istiyorsanız aslında ihtiyaç duyduğunuz şey SEO hizmetidir.

Arama motoru optimizasyonu olarak Türkçe’ye çevrilen SEO hizmeti, bir web sitesinin belirlenen anahtar kelimelerde ve sektörde öne çıkmasını ve üst sıralara taşınmasını sağlar.

Yalnızca unutulmaması gereken bir konu şudur ki SEO hizmeti alınacak olan web sitesinin güncel tüm SEO ve web tasarım kriterlerini karşılayabilmesi gerekir. Diğer türlü SEO çalışmalarının bir etkisi olmayacağından web tasarım hizmeti de web sitesinin üst sıralara taşınabilmesi için en önemli faktörlerden biridir.

Dünya dijitalleştikten sonra hayatımızda hemen her şey çok hızlı bir şekilde değişmeye ve gelişmeye başladı. Bu değişime web sitesi tasarımları da dahil olup belki de en hızlı değişen ve gelişen şeylerden biri olmayı başardı.

Günümüz koşullarına bakılacak olursa web sitesi tasarımlarının olmazsa olmazı mobil uyumluluktur. Çünkü artık herkes birer akıllı telefon sahibi olduğu gibi bilgiye de her an her yerden ulaşmak istedikleri için mobil uyumlu web siteleri büyük önem arz etmektedir.

Bir diğer önemli konu ise web siteleri SEO uyumlu olmalı ve arama motorlarına kendini en iyi şekilde tanıtabilmelidir. Çünkü yalnızca web sitesine sahip olmak yeterli bir durum olmayıp artık her web sitesinin bir kimliği vardır. Bu kimliği de web sitesinin kategorisine giren tüm insanları web sitesine çekecek olan arama motorları olduğu için, web sitesinin kimliğini en iyi anlaması gereken arama motorlarıdır.

Aslında web sitelerinin olmazsa olmazları arasına hız, modern tasarım, doğru kodlama, yeterli içerik gibi birçok etken koyulabilir ancak mobil uyumluluk ve SEO kesinlikle başı çeken etkenlerdir.

Web Tasarım Uzmanı; web tasarım ve kodlama hizmetlerinde uzman seviyesinde hizmet veren kişilere verilen isimdir.

Web tasarımcı, web yazılımcı gibi terimlerle daha sık ifade edilen web tasarım uzmanları aslında web tasarım ajanslarından farksızdır. Genellikle bireysel olarak hizmet veren kişiler için web tasarım uzmanı terimi kullanılabilmektedir.

MedyaMan ile Kusursuz Web Tasarım Deneyimi Yaşayın!

MedyaMan, web tasarım hizmetlerinde internet teknolojilerini en iyi ve en doğru şekilde kullandığı gibi tam aradığınız özelliklerde web tasarım hizmetleri sunmaktadır. Web tasarım çözümüne ihtiyacınız var ancak tam olarak nasıl bir web tasarım istediğinize karar veremediyseniz sadece bizi arayın ve en hızlı şekilde birlikte çözelim…

Hemen Ulaşın